Psycholog szkolny

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Gdańskim, studiów podyplomowych z zakresu psychologii klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym oraz studiów podyplomowych z zakresu terapii pedagogicznej i socjoterapii

Stawiam sobie za zadanie, by każde dziecko uczęszczające do naszej szkoły mogło czuć się ważne, mądre i rozumiane.

Od września do czerwca pakuję się we wszystkie zauważone problemy po to, byśmy razem uczyli się je rozwiązywać i wyciągali z nich wnioski na przyszłość. Dzielę włos na czworo, by dotrzeć do przyczyn różnych szkolnych zjawisk, z tego też powodu widać mnie z daleka. Lubię wsłuchiwać się w rytm szkoły. W czasie wolnym pakuję plecak, dzielę czas z przyjaciółmi i słucham siebie.