Edukacja wczesnoszkolna w języku angielskim

Absolwentka Edukacji Wczesnoszkolnej i Logopedii na Uniwersytecie Gdańskim, Pedagogiki (magisterskich studiów uzupełniających), Filologii Angielskiej w Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych na Uniwersytecie Gdańskim

Po ukończeniu liceum planowałam zostać inżynierem. W tamtym czasie nawet nie przypuszczałam, że moje miejsce może być zupełnie gdzie indziej. W ASP pracuję od 12 lat. Patrzę na świat oczami Marii Łopatkowej, która zachwyciła mnie swoją pedagogiką serca. Wierzę, że najważniejszym celem wychowania jest mądra miłość do świata i do ludzi. Nauczyciel to osoba kochająca dzieci, wspierająca je w poszukiwaniu własnej drogi życiowej. To ktoś bezinteresowny, autentyczny, ktoś kto jest obecny całym sercem. Jak uczyć? Patrzeć, widzieć i odpowiadać z miłością na otoczenie. Zarówno nauczyciel, jak i jego uczniowie współtworzą edukację, wzajemnie się od siebie ucząc. Jakie metody stosować? Takie, które naturalnie się pojawią lub też zaproponują je nam nasi uczniowie. A jeśli któreś z nich się nie sprawdzą, to zawsze można to namalować lub zaśpiewać ;-)

W czasie wolnym śpiewam, maluję, jeżdżę na rowerze, pływam kajakiem, chodzę na długie piesze wycieczki.